| Osa numero | 202007 WH013 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Kaapelityyppi | Hook-Up |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ohjaaja Strand | 7/28 |
| Johdinmateriaali | Copper, Tinned |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.072" (1.83mm) |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.017" (0.43mm) |
| Pituus | 5000' (1524.0m) |
| Jännite | 1000V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Takki väri | White |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | - |