| Osa numero | 2020-00F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Toroidal |
| Materiaali - ydin | Iron |
| induktanssi | 100nH |
| Toleranssi | ±1% |
| Nykyinen arvostelu | 2.2A |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 40 mOhm Max |
| Q @ Freq | 55 @ 25MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 450MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 25MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.230" (5.84mm) |