| Osa numero | 1920 BK005 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Kaapelityyppi | Multi-Conductor |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| Wire Gauge | 10 AWG |
| Ohjaaja Strand | 84/28 |
| Johdinmateriaali | Copper, Bare |
| Takki (eristys) Materiaali | Rubber |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.620" (15.75mm) |
| Suojalaji | - |
| Pituus | 100.0' (30.5m) |
| Takki väri | Black |
| Arvioinnit | - |
| ominaisuudet | Flame Retardant |
| Jännite | 750V |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 60°C |
| Käyttö | Cord and Cordset |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.236" (6.00mm) |
Valmistaja: HARTING
Kuvaus: ADAPTER FOR HAN 3A - M20X1.5
Varastossa: 150