Koti Tuoteseloste Muistikortit, moduulit Solid State Drives (SSD) 96FD25-S128-PLG1
Advantech Corp 96FD25-S128-PLG1
Osa numero
96FD25-S128-PLG1
Valmistaja
Advantech Corp
Kuvaus
SSD 128GB 2.5" MLC SATA III 5V
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Solid State Drives (SSD)
Advantech
Advantech
advantech is a leader in providing trusted innovative embedded and automation products.
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 96FD25-S128-PLG1
Osan tila Obsolete
Muistikoko 128GB
Muistityyppi FLASH - NAND (MLC)
Muotoseikka 2.5"
Nopeus - Lue 520MB/s
Nopeus - Kirjoita 310MB/s
Jännitteensyöttö 5V
Tyyppi SATA III
Nykyinen - Max -
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Paino 1.98 oz (56g)
Koko / ulottuvuus 100.0mm x 69.85mm x 6.80mm