Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-P1-25-C1-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-P1-25-C1-R0
Osa numero
ATS-P1-25-C1-R0
Kuvaus
HEATSINK 60X60X25MM XCUT
Advanced Thermal Solutions Inc
    3.26800/pcs
  • 10 pcs
    3.26800/pcs
  • 30 pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-P1-25-C1-R0
Osan tila Active
Tyyppi Top Mount
Paketti jäähdytetty Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Kiinnitysmenetelmä Push Pin
Muoto Square, Fins
Pituus 2.362" (60.00mm)
Leveys 2.362" (60.00mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.984" (25.00mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 6.25°C/W @ 100 LFM