Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-51375K-C1-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-51375K-C1-R0
Osa numero
ATS-51375K-C1-R0
Kuvaus
HEAT SINK 37.5 X 37.5 X 14.5MM
Advanced Thermal Solutions Inc
    5.59000/pcs
  • 10 pcs
    5.28000/pcs
  • 25 pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-51375K-C1-R0
Osan tila Active
Tyyppi Top Mount
Paketti jäähdytetty BGA
Kiinnitysmenetelmä Clip, Thermal Material
Muoto Square, Angled Fins
Pituus 1.476" (37.50mm)
Leveys 1.476" (37.50mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.571" (14.50mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 2.7°C/W @ 200 LFM