Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta Lämpö - Lämmönesteet ATS-50450B-C1-R0
Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-50450B-C1-R0
Osa numero
ATS-50450B-C1-R0
Kuvaus
HEAT SINK 45MM X 45MM X 7.5MM
Advanced Thermal Solutions Inc
    5.17500/pcs
  • 10 pcs
    5.03600/pcs
  • 25 pcs
Tuoteparametri
Osa numero ATS-50450B-C1-R0
Osan tila Active
Tyyppi Top Mount
Paketti jäähdytetty BGA
Kiinnitysmenetelmä Clip, Thermal Material
Muoto Square, Angled Fins
Pituus 1.772" (45.0mm)
Leveys 1.772" (45.00mm)
Halkaisija -
Korkeus alas (korkeus) 0.295" (7.50mm)
Power Dissipation @ Lämpötilan nousu -
Lämpöresistanssi @ Pakotettu ilmavirta 4.0°C/W @ 200 LFM