| Part Number | AMIS30660CANH2RG |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | Transceiver |
| Protocol | CAN |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Duplex | Half |
| Receiver Hysteresis | 80mV |
| Data Rate | - |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
Manufacturer: ON Semiconductor
Description: IC MOTOR CONTROLLER SPI 44QFN
In Stock: 0
Manufacturer: ON Semiconductor
Description: IC MOTOR CONTROLLER SPI 44QFN
In Stock: 0
Manufacturer: ON Semiconductor
Description: DAUGHTER BOARD BIP STEP MOTOR
In Stock: 0
Manufacturer: ON Semiconductor
Description: IC STEPPER MOTOR DVR/CTLR 48QFN
In Stock: 5000
Manufacturer: ON Semiconductor
Description: DAUGHTER BOARD BIP STEP MOTOR
In Stock: 0
Manufacturer: ON Semiconductor
Description: IC MOTOR DRIVER SPI 24SOIC
In Stock: 0
Manufacturer: ON Semiconductor
Description: IC MOTOR DRIVER SPI 24SOIC
In Stock: 0
Manufacturer: ON Semiconductor
Description: IC MOTOR DRIVER SPI 32NQFP
In Stock: 5000