| Osa numero | AMIS30660CANH2RG |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Transceiver |
| protokolla | CAN |
| Ohjaimien / vastaanottimien määrä | 1/1 |
| duplex | Half |
| Vastaanottimen hystereesi | 80mV |
| Datanopeus | - |
| Jännitteensyöttö | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: DAUGHTER BOARD BIP STEP MOTOR
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: DAUGHTER BOARD BIP STEP MOTOR
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC STEPPER MOTOR DVR/CTLR 48QFN
Varastossa: 5000
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC MOTOR DRIVER SPI 32NQFP
Varastossa: 5000
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC MOTOR CONTROLLER SPI 44QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC MOTOR CONTROLLER SPI 44QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC MOTOR DRIVER SPI 24SOIC
Varastossa: 0