| Part Number | 85304AG-01LF |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Number of Circuits | 1 |
| Ratio - Input:Output | 2:5 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Input | HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL |
| Output | LVPECL |
| Frequency - Max | 650MHz |
| Voltage - Supply | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
Manufacturer: Belden Inc.
Description: HOOK-UP SOLID 22AWG RED 100'
In Stock: 9
Manufacturer: Belden Inc.
Description: HOOK-UP SOLID 22AWG WHT 100'
In Stock: 10
Manufacturer: Belden Inc.
Description: HOOK-UP SOLID 22AWG BLK 100'
In Stock: 10
Manufacturer: Littelfuse Inc.
Description: FUSE HOLDER CART 250V 6.3A PCB
In Stock: 76