| Part Number | FN3000035 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 30MHz |
| Function | Enable/Disable |
| Output | CMOS |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Current - Supply (Max) | 15mA |
| Ratings | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.071" (1.80mm) |
Manufacturer: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 10A CHASSIS MOUNT
In Stock: 27
Manufacturer: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 20A CHASSIS MOUNT
In Stock: 30
Manufacturer: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 30A CHASSIS MOUNT
In Stock: 30
Manufacturer: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 50A CHASSIS MOUNT
In Stock: 25
Manufacturer: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 10A CHASSIS MOUNT
In Stock: 2
Manufacturer: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 20A CHASSIS MOUNT
In Stock: 5