| Part Number | MSA-1105-STRG |
|---|---|
| Part Status | Obsolete |
| Frequency | 50MHz ~ 1.3GHz |
| P1dB | 17.5dBm (56.2mW) |
| Gain | 10dB ~ 12dB |
| Noise Figure | 3.6dB |
| RF Type | - |
| Voltage - Supply | 4.4 V ~ 6.6 V |
| Current - Supply | 80mA |
| Test Frequency | 500MHz |
| Package / Case | 4-SMD (05 Plastic) |
| Supplier Device Package | 05 Plastic Package |
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: AMP MMIC SI BIPOLAR 05-SMD PLAST
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: IC AMP MMIC BIPOLAR 80MA 05-SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: IC AMP MMIC BIPOLAR 80MA 05-SMD
In Stock: 0