| Part Number | AD8003ACPZ-R2 |
|---|---|
| Part Status | Discontinued at Digi-Key |
| Amplifier Type | Current Feedback |
| Number of Circuits | 3 |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 3800 V/µs |
| Gain Bandwidth Product | - |
| -3db Bandwidth | 1.65GHz |
| Current - Input Bias | 7µA |
| Voltage - Input Offset | 700µV |
| Current - Supply | 9.5mA |
| Current - Output / Channel | 100mA |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 4.5 V ~ 10 V, ±2.25 V ~ 5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Supplier Device Package | 24-LFCSP-WQ (4x4) |
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CLK\DATA RECOVERY PLL 20-SOIC
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CLK\DATA RECOVERY PLL 20-SOIC
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CLK\DATA RECOVERY PLL 20SOIC
In Stock: 544
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CLK\DATA RECOVERY PLL 20SOIC
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC OPAMP CF LN 100MA 8LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC OPAMP CFA 1.35GHZ 8LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC OPAMP CFA 1.35GHZ 8LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC OPAMP CFA 1.58GHZ 8SOIC
In Stock: 382