essentra components forms part of essentra plc, a leading international supplier of specialty plastic, fiber, foam and packaging products with four principal operating divisions: component & protection solutions, porous technologies, packaging & securing solutions and filter products.
| 部品番号 | WS0010A |
|---|---|
| 部品ステータス | Active |
| ねじ/ねじ/穴サイズ | M2 |
| 直径 - 内部 | 0.093" (2.36mm) |
| 直径 - 外側 | 0.195" (4.95mm) |
| 直径 - 肩 | 0.120" (3.05mm) |
| 厚さ - 全体的 | 0.094" (2.39mm) 3/32" |
| 長さ - 頭の下 | 0.063" (1.60mm) |
| 材料 | Nylon |