| 部品番号 | ZGRP2IN BK007 |
|---|---|
| 部品ステータス | Active |
| タイプ | Sleeving |
| タイプ属性 | Expandable |
| 直径 - 内部、非拡張 | 2.000" (50.80mm) |
| 直径 - 内部、拡張 | 4.500" (114.30mm) |
| 直径 - 外側、非拡張 | - |
| 材料 | Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free |
| 色 | Black, White |
| 長さ | 50.00' (15.24m) |
| 壁の厚さ | 0.025" (0.64mm) |
| 動作温度 | -70°C ~ 125°C |
| ヒートプロテクション | Flame Resistant |
| 摩耗保護 | Abrasion and Cut Resistant |
| 液体保護 | Oil Resistant |
| 環境保護 | Corrosion Resistant, UV Resistant |
| 特徴 | Chemical Resistant, Fungus Resistant, Hook and Loop Closure Strip, Solvent Resistant |
| 材質難燃性評価 | - |
| 幅 | - |