
essentra components forms part of essentra plc, a leading international supplier of specialty plastic, fiber, foam and packaging products with four principal operating divisions: component & protection solutions, porous technologies, packaging & securing solutions and filter products.
| Numero di parte | CTCS0520B |
|---|---|
| Stato parte | Active |
| Tipo di cavo / cavo | Standard, Locking |
| Diametro del fascio | 6.14" (156.00mm) |
| Lunghezza | 1.706' (520.00mm) |
| Larghezza | 0.181" (4.60mm) |
| Tipo di montaggio | Free Hanging (In-Line) |
| Resistenza alla trazione | 100 lbs (45.36 kg) |
| Caratteristiche | PVC Coated |
| Materiale | Stainless Steel 316, PVC Coated |
| Colore | Black |
fabbricante: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Descrizione: THERMOCOUPLE CABLE
Disponibile: 0
fabbricante: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Descrizione: THERMOCOUPLE CABLE
Disponibile: 0
fabbricante: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Descrizione: THERMOCOUPLE CABLE
Disponibile: 0
fabbricante: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Descrizione: THERMOCOUPLE CABLE
Disponibile: 0
fabbricante: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Descrizione: THERMOCOUPLE CABLE
Disponibile: 0
fabbricante: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Descrizione: THERMOCOUPLE CABLE
Disponibile: 0
fabbricante: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Descrizione: CTC-0015-22-9/5-4
Disponibile: 0
fabbricante: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Descrizione: THERMOCOUPLE CABLE
Disponibile: 0
fabbricante: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Descrizione: THERMOCOUPLE CABLE
Disponibile: 0
fabbricante: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Descrizione: THERMOCOUPLE CABLE
Disponibile: 0