Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos RT0805FRE07976RL
Yageo RT0805FRE07976RL
Osa numero
RT0805FRE07976RL
Valmistaja
Yageo
Kuvaus
RES SMD 976 OHM 1% 1/8W 0805
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiertovastus - pintaliitos
Yageo
Tuoteparametri
Osa numero RT0805FRE07976RL
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 976
Toleranssi ±1%
Teho (wattia) 0.125W, 1/8W
Sävellys Thin Film
ominaisuudet Moisture Resistant
Lämpötilan kerroin ±50ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Pakkaus / kotelo 0805 (2012 Metric)
Toimittajan laitepaketti 0805
Koko / ulottuvuus 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.024" (0.60mm)