| Osa numero | 860130473003 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 47µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 25V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 125°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 110mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 168.3mA @ 100kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 0.098" (2.50mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.492" (12.50mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can |
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: NUT PANEL
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: NUT PANEL
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: NUT PANEL
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: NUT PANEL
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: NUT PANEL
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: NUT PANEL
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: O RING
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: O RING
Varastossa: 0