| Osa numero | 824014 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Steering (Rail to Rail) |
| Yksisuuntaiset kanavat | 4 |
| Kaksisuuntaiset kanavat | - |
| Jännite - taaksepäin (tyypillinen) | 5V (Max) |
| Jännite - erittely (min) | 6V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 8.2V (Typ) |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 4A (8/20µs) |
| Teho - huippukulma | - |
| Power Line Protection | Yes |
| Sovellukset | HDMI |
| Kapasitanssi @ Taajuus | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 85°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | SOT-23-6 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23-6 |
Valmistaja: TE Connectivity Measurement Specialties
Kuvaus: SENSOR 50PSIG RIBBON W/CONN
Varastossa: 15
Valmistaja: TE Connectivity Measurement Specialties
Kuvaus: SENSOR 5PSIG RIBBON CABLE W/CONN
Varastossa: 12