| Osa numero | 744916111 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ceramic |
| induktanssi | 11nH |
| Toleranssi | ±2% |
| Nykyinen arvostelu | 1.4A |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 65 mOhm Max |
| Q @ Freq | 29 @ 250MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 4.7GHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 250MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | SMD |
| Koko / ulottuvuus | 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.024" (0.60mm) |
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: FIXED IND 720NH 3A 27.5 MOHM SMD
Varastossa: 550
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: FIXED IND 300NH 3.9A 18 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: FIXED IND 470NH 3.3A 23 MOHM SMD
Varastossa: 0