| Osa numero | 744902012 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Thin Film |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 1.2nH |
| Toleranssi | ±0.1nH |
| Nykyinen arvostelu | 800mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 200 mOhm Max |
| Q @ Freq | 15 @ 300MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 13GHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 300MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 0603 (1608 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 0603 (1608 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.022" (0.55mm) |
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: FIXED IND 720NH 3A 27.5 MOHM SMD
Varastossa: 550
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: FIXED IND 300NH 3.9A 18 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: FIXED IND 470NH 3.3A 23 MOHM SMD
Varastossa: 0