| Osa numero | 744229 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Suodatintyyppi | Power, Signal Line |
| Linjojen määrä | 2 |
| Impedanssi @ Taajuus | 18.4 kOhm @ 700kHz |
| Induktanssi @ Taajuus | 6.5mH @ 10kHz |
| Virta-arvo (maksimi) | 400mA |
| DC-vastus (DCR) (Max) | 950 mOhm |
| Jännitearvot - DC | 80V |
| Jännitearvot - AC | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Arvioinnit | - |
| hyväksynnät | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.362" L x 0.236" W (9.20mm x 6.00mm) |
| Korkeus (maksimi) | 0.209" (5.30mm) |
| Pakkaus / kotelo | Horizontal, 4 PC Pad |