| Osa numero | 831758200 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Molded |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 8.2µH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 8.5A |
| Nykyinen - kylläisyys | 18A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 22.5 mOhm |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | AEC-Q200 |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 2-SMD, J-Lead |
| Toimittajan laitepaketti | SMD |
| Koko / ulottuvuus | 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN SOCKET 50PIN 2MM SMD LEFT
Varastossa: 57
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN SOCKET 4POS STR 2MM T/H
Varastossa: 56
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN SOCKET 50PIN 2MM SINGLE
Varastossa: 5485
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: STANDARD SOCKET HEADER
Varastossa: 507
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN SOCKET 2POS STR 2MM T/H
Varastossa: 50
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN SOCKET SGL 50POS R/A 2MM AU
Varastossa: 49
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: STANDARD SOCKET HEADER
Varastossa: 384
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: STANDARD SOCKET HEADER
Varastossa: 284