| Osa numero | 9917841000 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Instrumentation |
| Asennustyyppi | DIN Rail |
| Sijoitusten määrä | - |
| Tasojen määrä | - |
| Liitin - leveys | 9.5mm |
| Lopetustyyli | - |
| Nykyinen - IEC | - |
| Jännite - IEC | - |
| Nykyinen - UL | 25mA |
| Jännite - UL | 30V |
| Wire Gauge tai Range - AWG | 12-22 AWG |
| Wire Gauge tai Range - mm² | - |
| ominaisuudet | 1/8" Phono Jack |
| Kotelon väri | - |