| Osa numero | 9512000000 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tasojen määrä | 1 |
| Asemat per taso | 5 |
| Piki | 0.295" (7.50mm) |
| Mating Orientation | 45° (135°) Angle with Board |
| nykyinen | 15A |
| Jännite | 300V |
| Wire Gauge | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Langan päättyminen | Quick Connect, Disconnect |
| ominaisuudet | - |
| Väri | Orange |
Valmistaja: 3M
Kuvaus: CONN HEADER 4POS 2MM VERT T/H
Varastossa: 53546
Valmistaja: Belden Inc.
Kuvaus: MULTI-PAIR 4COND 22AWG CHRM 500'
Varastossa: 5