| Osa numero | 8899000000 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kaapelityyppi | Multi-Pair |
| Johtimien lukumäärä | 4 (2 Pair Twisted) |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ohjaaja Strand | Solid |
| Johdinmateriaali | Copper, Bare |
| Takki (eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (eristys) Halkaisija | 0.264" (6.71mm) |
| Suojalaji | Foil, Braid |
| Pituus | 328.1' (100.0m) |
| Takki väri | Green |
| Arvioinnit | UL Style 21694 |
| ominaisuudet | - |
| Jännite | 600V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 75°C |
| Käyttö | - |
| Takki (eristys) Paksuus | 0.035" (0.89mm) |
Valmistaja: Belden Inc.
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG RED 100'
Varastossa: 6
Valmistaja: Belden Inc.
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG GRNDK 500'
Varastossa: 2
Valmistaja: Belden Inc.
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG YEL 500'
Varastossa: 2
Valmistaja: Belden Inc.
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG RED 500'
Varastossa: 2
Valmistaja: Belden Inc.
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG RED 25'
Varastossa: 10
Valmistaja: Belden Inc.
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG RED 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Belden Inc.
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG LTBLU 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Belden Inc.
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG DKGRN 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Belden Inc.
Kuvaus: HOOK-UP STRND 18AWG YEL 100'
Varastossa: 0