| Osa numero | 1786000000 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tasojen määrä | 1 |
| Asemat per taso | 10 |
| Piki | 0.200" (5.08mm) |
| Mating Orientation | Vertical with Board |
| nykyinen | 10A |
| Jännite | 300V |
| Wire Gauge | 14-22 AWG |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Langan päättyminen | Screw - TOP Clamp |
| ominaisuudet | - |
| Väri | Black |
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK PCB 5.08MM 10POS BK
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: CONN TERM BLOCK 6.35MM 4POS OR
Varastossa: 0