| Osa numero | 1769000000 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tasojen määrä | 2 |
| Asemat per taso | 17 |
| Piki | 0.200" (5.08mm) |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| nykyinen | 15A |
| Jännite | 300V |
| Wire Gauge | 14-24 AWG |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Langan päättyminen | Screw - Clamping Yoke, Tension Sleeve |
| ominaisuudet | Interlocking (Side) |
| Väri | Orange |
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK PCB 5.08MM 38POS OR
Varastossa: 20
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK PCB 5.08MM 42POS OR
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK PCB 5.08MM 40POS OR
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK PCB 5.08MM 36POS OR
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK PCB 5.08MM 34POS OR
Varastossa: 0