| Osa numero | L60D-R12-W |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | LED |
| Lampun väri | Red |
| Objektiivin väri | Red |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Diffused |
| Arvioinnit | DC |
| Jännite | 12V |
| nykyinen | - |
| Panel Cutout -muoto | Round |
| Panel Cutout -mitat | 0.23" (5.84mm) |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Flat Top, 6.60mm |
| Millicandela Rating | 60mcd |
| Aallonpituus - huippu | 635nm |
| Katselukulma | 45° |
| Lopetustyyli | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Suojaus | Water Resistant |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: PMI 5.9MM 565NM GRN 28V WT 6" LD
Varastossa: 66
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: PMI 5.9MM 635NM RED 28V WT 6" LD
Varastossa: 65
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: PMI 5.9MM 565NM GRN 12V WT 6" LD
Varastossa: 56
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: PMI 5.9MM 635NM RED 12V WT 6" LD
Varastossa: 23
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: PMI 5.9MM 583NM AMB 28V WT 6" LD
Varastossa: 113
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: PMI 5.9MM 583NM AMB 12V WT 6" LD
Varastossa: 106