| Osa numero | L60D-R5-W |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | LED |
| Lampun väri | Red |
| Objektiivin väri | Red |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Diffused |
| Arvioinnit | DC |
| Jännite | 5V |
| nykyinen | - |
| Panel Cutout -muoto | Round |
| Panel Cutout -mitat | 0.23" (5.84mm) |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Flat Top, 6.60mm |
| Millicandela Rating | 60mcd |
| Aallonpituus - huippu | 635nm |
| Katselukulma | 45° |
| Lopetustyyli | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Suojaus | Water Resistant |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Varastossa: 17
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Varastossa: 0