| Osa numero | L59D-R24-W |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | LED |
| Lampun väri | Red |
| Objektiivin väri | Red |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Diffused |
| Arvioinnit | DC |
| Jännite | 24V |
| nykyinen | 20mA |
| Panel Cutout -muoto | Round |
| Panel Cutout -mitat | 0.25" (6.35mm) |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 5.08mm |
| Millicandela Rating | 10mcd |
| Aallonpituus - huippu | - |
| Katselukulma | 60° |
| Lopetustyyli | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Suojaus | - |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: LED PANEL INDICATOR GRN 12V
Varastossa: 672
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: LED PANEL INDICATOR RED 12V
Varastossa: 298
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: IND LIGHT SNAPFIT 1/4" RED DIFF
Varastossa: 171
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: IND LIGHT SNAPFIT 1/4" GRN DIFF
Varastossa: 0
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: PMI ROUND .25" LED 24V WIRE RED
Varastossa: 0