| Osa numero | T97F226K063LAB |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 22µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännite - Nimellisjännite | 63V |
| Tyyppi | Conformal Coated |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 250 mOhm |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 85°C |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 3024 (7660 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.299" L x 0.236" W (7.60mm x 6.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.201" (5.10mm) |
| Lyijyväli | - |
| Valmistajan koko koodi | F |
| ominaisuudet | COTS (High Reliability) |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 22UF 63V 10% 3024
Varastossa: 625
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 22UF 63V 10% 3024
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 22UF 63V 10% 3024
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 22UF 63V 10% 3024
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 22UF 63V 10% 3024
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 22UF 63V 10% 3024
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 22UF 63V 10% 3024
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 22UF 63V 10% 3024
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 22UF 63V 10% 3024
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 22UF 63V 10% 3024
Varastossa: 0