| Osa numero | IRFP450LCPBF |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| FET-tyyppi | N-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 500V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 14A (Tc) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 4V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 74nC @ 10V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 2200pF @ 25V |
| Vgs (Max) | ±30V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 190W (Tc) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 400 mOhm @ 8.4A, 10V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Toimittajan laitepaketti | TO-247-3 |
| Pakkaus / kotelo | TO-247-3 |
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: MOSFET N-CH 55V 81A TO-247AC
Varastossa: 387
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: MOSFET N-CH 55V 64A TO-247AC
Varastossa: 2631
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: MOSFET N-CH 55V 53A TO-247AC
Varastossa: 1740
Valmistaja: Vishay Siliconix
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 70A TO-247AC
Varastossa: 1299
Valmistaja: Vishay Siliconix
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 70A TO-247AC
Varastossa: 0