| Osa numero | CWR26MB106KBHC |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 10µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännite - Nimellisjännite | 35V |
| Tyyppi | Conformal Coated |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 500 mOhm |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 2915 (7338 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.125" (3.17mm) |
| Lyijyväli | - |
| Valmistajan koko koodi | H |
| ominaisuudet | Military |
| Epäonnistumisprosentti | B (0.1%) |
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 10UF 5% 15V 2214
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 10UF 5% 15V 2214
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 10UF 5% 15V 2214
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 10UF 5% 15V 2214
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 10UF 5% 15V 2214
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 10UF 5% 15V 2214
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 10UF 5% 15V 2214
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 10UF 5% 15V 2214
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 10UF 5% 15V 2214
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP TANT 10UF 5% 15V 2214
Varastossa: 0