Koti Tuoteseloste Laatikot, kotelot, räkit Korttikotelotarvikkeet FP10B4HP-1
Vector Electronics FP10B4HP-1
Osa numero
FP10B4HP-1
Valmistaja
Vector Electronics
Kuvaus
PANEL FRONT ASSY 6UX4HP CUT-OUTS
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Korttikotelotarvikkeet
Vector Electronics
    7.85500/pcs
  • 10 pcs
    6.90400/pcs
  • 25 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero FP10B4HP-1
Osan tila Active
Lisävarustetyyppi Panel, Front
Käytettäväksi / Liittyvien tuotteiden kanssa PC Board
Liittyvät tuotteet
FP1005R1-R08-R
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FIXED IND 85NH 53A 0.39 MOHM SMD
Varastossa: 0
RFQ 0.43200/pcs
FP100
Valmistaja: Amprobe
Kuvaus: FUSE 10A/1000V CERAMIC