Koti Tuoteseloste Laatikot, kotelot, räkit Korttikotelot CM45A65-2
Vector Electronics CM45A65-2
Osa numero
CM45A65-2
Valmistaja
Vector Electronics
Kuvaus
MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Korttikotelot
Vector Electronics
    18.32000/pcs
  • 10 pcs
    16.10400/pcs
  • 25 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CM45A65-2
Osan tila Active
Tyyppi Card Mount Module
Koko / ulottuvuus 6.570" L x 2.000" W (166.88mm x 50.80mm)
Korkeus 3U = 5.250" (133.35mm)
Kortin kokoalue 4.500" H x 6.500" L (114.30mm x 165.10mm)
Opasmenetelmä -
materiaali Aluminum
Liittyvät tuotteet
CM400
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE 400A 660V AC C.S.A. INDR'L