| Osa numero | CCK280-6U |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Subrack Kit |
| Koko / ulottuvuus | 14.000" L x 19.000" W (355.60mm x 482.60mm) |
| Korkeus | 6U = 10.500" (266.70mm) |
| Kortin kokoalue | 9.187" H x 11.020" L (233.35mm x 279.91mm) |
| Opasmenetelmä | No Card Guide |
| materiaali | Aluminum |