| Osa numero | CCK19F/90 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Subrack Kit |
| Koko / ulottuvuus | 15.750" L x 19.000" W (400.05mm x 482.60mm) |
| Korkeus | 7U = 12.250" (311.15mm) |
| Kortin kokoalue | 11.500" H x 13.500" L (292.10mm x 342.90mm) |
| Opasmenetelmä | No Card Guide |
| materiaali | Aluminum |