| Osa numero | AM26060001 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | MHz Crystal |
| Taajuus | 26MHz |
| Taajuusvakavuus | ±10ppm |
| Taajuusoleranssi | ±7ppm |
| Kuormituskapasiteetti | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttötapa | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 4-SMD, No Lead |
| Koko / ulottuvuus | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.031" (0.80mm) |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE DRVR 16-SSOP
Varastossa: 2000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE DVR 16-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE DVR 16-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE DVR 16-SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE DVR 16-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE DVR 16-SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC QUAD DIFF LINE DVR 16-SOIC
Varastossa: 0