| Osa numero | AM25070002 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | MHz Crystal |
| Taajuus | 25MHz |
| Taajuusvakavuus | ±50ppm |
| Taajuusoleranssi | ±15ppm |
| Kuormituskapasiteetti | 16pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttötapa | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 4-SMD, No Lead |
| Koko / ulottuvuus | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.031" (0.80mm) |
Valmistaja: Kingbright
Kuvaus: LED GREEN CLEAR 2SMD GW
Varastossa: 14000
Valmistaja: Kingbright
Kuvaus: SUPER BRIGHT GREEN SOLID STATE L
Varastossa: 613
Valmistaja: Kingbright
Kuvaus: SUPER BRIGHT GREEN SOLID STATE L
Varastossa: 100
Valmistaja: Kingbright
Kuvaus: LED QUAD 1.8MM RED HE R/A PCB
Varastossa: 0