| Osa numero | LRC-LRF3WLF-01-R050F |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Vastus (Ohmit) | 0.05 |
| Toleranssi | ±1% |
| Teho (wattia) | 3W |
| Sävellys | Thick Film |
| ominaisuudet | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| Lämpötilan kerroin | ±100ppm/°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C |
| Pakkaus / kotelo | Wide 2512 (6432 Metric), 1225 |
| Toimittajan laitepaketti | 1225 |
| Koko / ulottuvuus | 0.125" L x 0.250" W (3.18mm x 6.35mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.037" (0.94mm) |
| Loppujen määrä | 2 |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 0.012 OHM 1% 1/2W 1206
Varastossa: 421
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 0.01 OHM 1% 1W 2010
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 0.02 OHM 1% 1W 2010
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 0.01 OHM 1% 1/2W 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 0.015 OHM 1% 1/2W 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 0.025 OHM 1% 1/2W 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 0.012 OHM 1% 1W 2010
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 0.016 OHM 1% 1/2W 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 0.02 OHM 1% 1/2W 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/IRC
Kuvaus: RES SMD 0.015 OHM 1% 1W 2010
Varastossa: 0