Koti Tuoteseloste Suodattimet Yleiset toimintatangot HM86-20175LFTR
TT Electronics/BI Magnetics HM86-20175LFTR
Osa numero
HM86-20175LFTR
Valmistaja
TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus
CMC 175UH 3.1A 2LN SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Yleiset toimintatangot
TT Electronics Corporation
TT Electronics Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero HM86-20175LFTR
Osan tila Discontinued at Digi-Key
Suodatintyyppi -
Linjojen määrä 2
Impedanssi @ Taajuus -
Induktanssi @ Taajuus 175µH @ 100kHz
Virta-arvo (maksimi) 3.1A
DC-vastus (DCR) (Max) 15.9 mOhm
Jännitearvot - DC -
Jännitearvot - AC -
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Arvioinnit -
hyväksynnät -
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Koko / ulottuvuus 0.563" L x 0.563" W (14.30mm x 14.30mm)
Korkeus (maksimi) 0.236" (6.00mm)