| Osa numero | HM79-50220LFTR13 |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 22µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 1.6A |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 88 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 1kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.157" (4.00mm) |
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 10UH 2.38A 53 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 12UH 2.13A 61 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 15UH 1.87A 70 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 18UH 1.73A 81 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 22UH 1.6A 88 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 100UH 740MA 344 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 120UH 690MA 396 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 150UH 610MA 544 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 180UH 560MA 621 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 220UH 530MA 721 MOHM
Varastossa: 0