Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit HM50-101KLF
TT Electronics/BI Magnetics HM50-101KLF
Osa numero
HM50-101KLF
Valmistaja
TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus
FIXED IND 100UH 1.1A 208 MOHM TH
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
TT Electronics Corporation
TT Electronics Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero HM50-101KLF
Osan tila Discontinued at Digi-Key
Tyyppi -
Materiaali - ydin -
induktanssi 100µH
Toleranssi ±10%
Nykyinen arvostelu 1.1A
Nykyinen - kylläisyys 1.2A
suojaus Unshielded
DC-vastus (DCR) 208 mOhm Max
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi -
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Taajuus - testi 1kHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Axial
Toimittajan laitepaketti Axial
Koko / ulottuvuus 0.295" Dia x 0.630" L (7.50mm x 16.00mm)