| Osa numero | HM17-654331LF |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 330µH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 230mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 2.18 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 1kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.236" Dia (6.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.197" (5.00mm) |
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 22UH 900MA 180 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 27UH 810MA 210 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 33UH 740MA 270 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 100UH 420MA 680 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 120UH 390MA 770 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 150UH 350MA 950 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 180UH 320MA 1.15 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 220UH 290MA 1.3 OHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 270UH 260MA 1.55 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1MH 130MA 7.06 OHM TH
Varastossa: 0