| Osa numero | HM13-20003LF |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Tyyppi | Toroidal |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 2mH |
| Toleranssi | - |
| Nykyinen arvostelu | 1.5A |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 800 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 1.450" L x 0.728" W (36.83mm x 18.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 1.700" (43.18mm) |
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1MH 2A 550 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 2MH 1.5A 800 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 500UH 600MA 400 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1MH 350MA 1 OHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 2MH 250MA 1.4 OHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 500UH 1.75A 350 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1MH 1A 750 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 2MH 650MA 1.7 OHM TH
Varastossa: 0