| Osa numero | TPH3206LS |
|---|---|
| Osan tila | Not For New Designs |
| FET-tyyppi | N-Channel |
| tekniikka | GaNFET (Gallium Nitride) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 600V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 17A (Tc) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 8V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 2.6V @ 500µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 9.3nC @ 4.5V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 760pF @ 480V |
| Vgs (Max) | ±18V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 96W (Tc) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 180 mOhm @ 11A, 8V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | PQFN (8x8) |
| Pakkaus / kotelo | 3-PowerDFN |