| Osa numero | UCD3040RGCT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Sovellukset | Special Purpose |
| Nykyinen - tarjonta | 60mA |
| Jännitteensyöttö | 3 V ~ 3.6 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 64-VQFN (9x9) |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DGTL PWR CTRLR 80TQFP
Varastossa: 960
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DGTL PWR CTRLR 48VQFN
Varastossa: 4250
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DGTL PWR CTRLR 48VQFN
Varastossa: 2000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DGTL PWR CTRLR 48VQFN
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DGTL PWR CTRLR 64VQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DGTL PWR CTRLR 40VQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DGTL PWR CTRLR 64VQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DGTL PWR CTRLR 80TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DGTL PWR CTRLR 48VQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC DGTL PWR CTRLR 40VQFN
Varastossa: 0