| Osa numero | UCC3918DP |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Hot Swap Controller |
| Kanavien määrä | 1 |
| Sisäiset kytkimet | Yes |
| Sovellukset | General Purpose |
| ominaisuudet | Thermal Limit, UVLO |
| Ohjelmoitavat ominaisuudet | Circuit Breaker, Current Limit, Fault Timeout |
| Jännitteensyöttö | 3 V ~ 6 V |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 4.6A |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Nykyinen - tarjonta | 1mA |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-SOIC |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVALUATION MODULE
Varastossa: 10
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: OPTOISO 5.7KV GATE DRVR 16SOIC
Varastossa: 545
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: OPTOISO 5.7KV GATE DRVR 16SOIC
Varastossa: 240
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: OPTOISO 5.7KV GATE DRVR 16SOIC
Varastossa: 1566
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: OPTOISO 2.5KV GATE DRIVER 13VLGA
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: OPTOISO 2.5KV GATE DRVR 13VLGA
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: OPTOISO 5.7KV GATE DRVR 16SOIC
Varastossa: 0