| Osa numero | TPA3121D2PWPR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Class D |
| Tulostyyppi | 1-Channel (Mono) or 2-Channel (Stereo) |
| Maks. Teho x Kanavat @ Kuormitus | 30W x 1 @ 8 Ohm; 15W x 2 @ 4 Ohm |
| Jännitteensyöttö | 10 V ~ 26 V |
| ominaisuudet | Depop, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Toimittajan laitepaketti | 24-HTSSOP |
| Pakkaus / kotelo | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48QFN
Varastossa: 7500
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48TQFP
Varastossa: 673
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48TQFP
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48VQFN
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48VQFN
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48TQFP
Varastossa: 1000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48VQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48VQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVALUATION MODULE FOR TPA3100D2
Varastossa: 0